.

.

Г - ѓа алое 6пакови Страст Пресврт Коса Виолетова Омбре Вода Бран Капчиња Коса 18 инчен Пред-Јамка Боемски Кадрава Долга Страст Пресврт Канекалон Плетенка Коса За Пе?

Г - ѓа алое 6пакови Страст Пресврт Коса Виолетова Омбре Вода Бран Капчиња Коса 18 инчен Пред-Јамка Боемски Кадрава Долга Страст

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

1Материјал : 18-инчни Пурпурни Омбре Плетенки Со Капчиња Со Воден Бран За Страсно Извртување На Косата изработени од Висококвалитетни Пламени Отпорни На Топла Вода, Поставувајќи Синтетички Влакна со Ниска Температура.Карактеристика на косата : Карактеристики На Косата : 18 инчи, 80g/пакување, 22strands/пакување, 6packs/многу, Обично 6 пакувања може да ја наполнат главата. Боја : 1б#; Т27#; Тблу; Тпурпурна; 613#.Предност : Природен Мек Допир И Удобен; без Чешање;. Без Мирис И Безопасен За Кожата.Многу Лесен За Инсталирање : Можете Да Заштедите Многу време и Пари за Да Направите Нова Модерна Фризура со Капчиња Со Вода. Големина : 18 инчи. Боја : Т/Сина# (Црна Мешана Сина) & Т/Виолетова# (Црна Мешана Виолетова) & Т/27# (Црна Мешана Русокоса) &613# &1б#. Стил На Коса : Страст Пресврт Капчиња Коса. Материјал : Висококвалитетни Синтетички Влакна Со Ниска Температура. Тежина на косата : 80/5g/пакување. Корени на косата : 22 жици/пакување. Квалитет на косата : нема штета на кожата, нема мирис, компактен, Многу Мек, мазен, Не Груб, Лесен, тесен, Сјаен и Свиленкаст, Не Е Лесен За Одвојување. Употреба : Жени, Дама, Девојка, Генерално се користи од сите возрасти.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката