.

.

СЛАТВ Принцезата Дијадеми &засилувач; Круни за Девојки, Роденден Девојка Тиара, Мали Девојчиња Тиара Лента За коса Додатоци

СЛАТВ Принцезата Дијадеми &засилувач; Круни за Девојки, Роденден Девојка Тиара, Мали Девојчиња Тиара Лента За коса Додатоци

Оценка на стоката:

DEN 383.84
Достапност
Производот е достапен

♕ Додадете магичен допир на големиот ден на вашите девојки со носење на оваа пенлива дијадема Таа веднаш ќе се трансформира во принцеза од бајките. ♕ Обложена со прекрасни Австриски кристали со различни големини, оваа дијадема сјае светло како дијамант што е неспоредливо во беспрекорноста и јасноста. ♕ Тиара мери прибл. 0,98 "во висина, 4,7" во дијаметар, изработени специјално за да одговараат на девојки и совршено се вклопуваат во вашите гламурозни фризури. ♕ Дијадемата од метална легура е квалитетна, без олово и никел, се наведнува на крајот за совршено вклопување, ќе седи на глава како закосена лента за глава, а исто така можете да ја закачите за дополнителна безбедност.(Вклучени Боби Иглички). ♕ Идеален за Девојки Родендени, Матурски, Костими, Косплеј Забави, Облекување, Ноќта на Вештерките, Свадба или друга специјална пригода. ♕ Додадете магичен допир на големиот ден на вашите девојки со носење на оваа пенлива дијадема. Таа веднаш ќе се трансформира во принцеза од бајките.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката