.

.

GFDFD Професионална Електрична Машинка За Коса За Фризура Керамички Машина За Сечење Глава Машинка За Коса Практичен Домашен Постар Дете Човек На Располагање

GFDFD Професионална Електрична Машинка За Коса За Фризура Керамички Машина За Сечење Глава Машинка За Коса Практичен Домашен Постар Дете

Оценка на стоката:

DEN 662.40
Достапност
Производот е достапен

Копче за фино подесување : 5 чешли за прилагодување( 0,8-2,0 мм), контрола на должината на косата, задоволување на вашата различна потреба 4 ограничени чешли( 3мм / 6мм / 9мм / 12мм), ви овозможуваат лесно да ја стилизирате косата. Може да се користи за сечење коса или тример за брада. Целиот производ не е водоотпорен. Глава За Сечење Јаглероден Челик, Не Е Лесно Да Се Добие, Силна Моќност, Ефикасна И Брза Фризура. Материјал : АБС + нерѓосувачки челик напон : 110-240В Време На Полнење : 8-10часовна моќност : 8вколор : Златна+Бела : 17,5х4, 5х4см(Должина*Ширина*Висина) копче За Фино подесување : 5 чешли за прилагодување (0,8-2,0 мм), контролирајте ја должината на косата, задоволете ја вашата различна потреба.4 ограничени чешли (3мм / 6мм / 9мм / 12мм), ви овозможуваат лесно да ја стилизирате вашата hair.It може да се користи за сечење на косата или брада тример.Целиот производ не е водоотпорен.ЛЕД Дигитален Екран На Екранот, Моќност На Екранот, Проверете Ја Моќноста во Секое време.Глава За Сечење Јаглероден Челик, Не Е Лесно Да Се Добие, Силна Моќност, Ефикасна И Брза Фризура. Лесен за употреба : подготвивме комплетен комплет додатоци за вас, како што се чешел за водење, клип за коса, престилка, резервна батерија итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката