.

.

TJLSS 1 пакет мажи и жени намалување на губење на косата Масажа чешел воздушно перниче за коса, влажна виткање чешел чешел за стилизирање на коса

TJLSS 1 пакет мажи и жени намалување на губење на косата Масажа чешел воздушно перниче за коса, влажна виткање чешел чешел за стилизирање на коса

Оценка на стоката:

DEN 6565.76
Достапност
Производот е достапен

Дизајн на дупки за воздушна перница, чувајте го воздухот во воздухот, подобрувајте го скокот на воздушното перниче за удобна масажа Закривена рачка за поудобно зафат и нелизга. Масирајте го скалпот за да го стимулира протокот на крв и да донесе здрави хранливи материи во фоликулите на косата за здрав скалп. Промовирајте раст на косата, спречете го опаѓање на косата, првут. Елиминирајте го Фриз! И намалете го триењето помеѓу забите на чешел за да се спречи статичка електрична енергија!. Дизајн на дупки за воздушна перница, чувајте го воздухот во воздухот, подобрувајте го скокот на воздушното перниче за удобна масажа. Закривена рачка за поудобно зафат и нелизга. Масирајте го скалпот за да го стимулира протокот на крв и да донесе здрави хранливи материи во фоликулите на косата за здрав скалп. Промовирајте раст на косата, спречете го опаѓање на косата, првут. Елиминирајте го Фриз! И намалете го триењето помеѓу забите на чешел за да се спречи статичка електрична енергија!. Дизајн на дупки за воздушни перничиња, чувајте го воздухот во воздушна перница, подобрување на враќање на воздушното перниче за удобна рачка со масакрирана за поудобна зафат и нелизмаса на скалпот за да го стимулира протокот на крв и да донесе здрави хранливи материи во фоликулите на косата за а Здрав скалп.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката