.

.

36 парчиња Четки За Коса За Бездомници: Масовно Четка За Коса За Еднократна Употреба, Четка За Засолниште За Четки За Коса Со Кадрава Коса, Антистатичка Четка За Отпл

36 парчиња Четки За Коса За Бездомници: Масовно Четка За Коса За Еднократна Употреба, Четка За Засолниште За Четки За Коса Со Кадрава Коса, Антистатичка

Оценка на стоката:

DEN 0.33
Достапност
Производот е достапен

Дизајн на меки Влакна : Најголемите Четки За Коса се дизајнирани со меки најлонски влакна, ќе обезбедат помеко, погусто и подобрено движење на вашата коса, добро за измазнување, обликување, полирање на косата и дефинирање на кадрици Лесен За Носење : секоја Четка За Засолниште за кадрава коса мери приближно. 19 см/ 7,5 инчи во должина и само 80 гр тежина, што ви овозможува да ги користите на повеќето места, како што се патувања и службени патувања, нема да додаде премногу товар додека обезбедува многу погодност. Усвоен сигурен Материјал : Четките За Коса се изработени од квалитетен пп материјал, цврст и цврст, со рачка што не се лизга што одговара на дланките на луѓето, лесна за држење; има заштитно капаче на врвот на влакната, што нема да ја повлече вашата коса, безбедна и удобна за употреба. Идеални Перформанси : Четката За Антистатичко Отплеткување Е дизајнирана со капа, така што нема да ја повреди кожата на косата, а четката за коса е наменета за сите намени, типови коса, линија на коса, чувствителност на скалпот, за да можете да ја користите секогаш кога ви треба. Широк Спектар На Употреба : Меките Пп Четки за Коса гарантираат дека вашата коса нема да се скрши за време на употребата, и возрасните и децата можат да го користат чешелот, погоден за бездомници, хотели, женски засолништа, материјали за комплет за нега на бездомници како подарок за донација. Спецификации на производот : Карактеристики : Ergономска рачка, специјален дизајн и удобен за држење. Влакната со топчести врвови, нежно масирајте ја косата и скалпот. Стилски и елегантен : четката за еднократна употреба против статичко отплеткување се комбинира со обликот број 8 во делот на рачката, што нема да направи да се чувствувате досадно. Можете исто така да ја закачите на ѕидната кука поради дизајнираните дупки.

Декларирани спецификации

Material:
PP
Color:
Black
Size:
Shrink
Quantity:
36 pieces

Комплементите на стоката