.

.

Перики Со Бранови На Телото Со Удирања Девствени Бразилски Ниту Една Чипка Предни Перики Човечка Коса Перики 180% Густина Машина Без Лепак Направени Перики За Црни Ж

Перики Со Бранови На Телото Со Удирања Девствени Бразилски Ниту Една Чипка Предни Перики Човечка Коса Перики 180% Густина Машина

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

Ставка за коса : Перика Со Бранови На Телото со Удирања Материјал За Коса : 100% Необработени Бразилски Перики За Човечка Коса. Чипка Перика Тип : Ниту Една Чипка Пред Перики. Направен Метод : Машина Направена. Боја На Коса : Природна Црна. Капа за коса : Капаче Со Просечна Големина 22-22, 5 Инчи, проверете ја големината на капачето пред нарачката. Боја на тежина : Природна Црна (може да биде права и обоена); Тежина : 150-300гр /перика; Густина : 180% Густина. Капа : Средно Капаче (големина на обем од 22-22, 5 инчи); Со Прилагодлив Ремен и 2 Чешли; Лесен за Носење и Прилагодување. Ќе Добиете 1 Перика + БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК во вашиот пакет. Предности на косата : Мазна и Мека, Свиленкаста и Сјајна, пролевање слободна Синтетичка коса ќе покаже црн чад и ќе биде леплива топка по горењето. О : Сите наши перики користат прилагодливи ремени за капаче од перика и просечно вклопување 22 - 22,5 инчи обем на главата, се вклопува многу цврсто можете да ги прилагодите ремените за себе. Ние исто така прифаќаме прилагодување за вас. О : косата може да биде обоена. Како општо правило, полесно е да се затемни косата отколку да се осветли косата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката