.

.

Покус Перика Филм Темно Косплеј Длабоко Кафеава Кратка Кадрава Ноќта На Вештерките Коса Додатоци Костим Реквизити

Покус Перика Филм Темно Косплеј Длабоко Кафеава Кратка Кадрава Ноќта На Вештерките Коса Додатоци Костим Реквизити

Оценка на стоката:

DEN 414.40
Достапност
Производот е достапен

Должина : околу 25 см; Боја : Длабоко кафеава Вклучувајќи : перика + фризура. Материјал : влакна отпорни на Топлина. Корисно за забава за ноќта на вештерките,дневен косплеј,изложба на анимација и сите други прилики. Оваа Перика Хокус Покус со длабоко кафеава кратка кадрава, материјалот е мек, капачето може да ја заштити косата и да направи да се чувствувате удобно кога носите it.So погоден за сите љубовници. Покус Перика Филм Темно Косплеј Длабоко Кафеава Кратка Кадрава Ноќта На Вештерките Коса Додатоци Костим Реквизити Кослив е професионален бренд на перика за косплеј долго време и е посветен на обезбедување висококвалитетни производи и услуги за клиентите,секој клиент купен од нас беше толку задоволен од нашите производи.Ние сме толку среќни да ги слушнеме вашите предлози, ве молиме слободно контактирајте не ако имате какви Било проблеми Должина : околу 25 см; Боја : Длабоко кафеава, Вклучувајќи : Перика+ Материјал за капаче Од перика : влакна отпорни На Топлина Оваа Перика Со Покус со длабоко кафеава кратка кадрава, материјалот е мек, капачето може да ја заштити косата и да направи да се чувствувате удобно кога носите it.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката