.

.

8А Одделение 4/27 Нагласи Тело Бран Снопови Човечка Коса 3 Снопови Необработени Бразилски Богородица Коса Екстензии За Жени Двојно Ткаат Пакет Без Заплеткување Коса

8А Одделение 4/27 Нагласи Тело Бран Снопови Човечка Коса 3 Снопови Необработени Бразилски Богородица Коса Екстензии За Жени Двојно

Оценка на стоката:

DEN 878.08
Достапност
Производот е достапен

1Екстензии за коса : Вистинска Необработена Девица Нагласи Човечка Коса Со Бранови На Телото, Многу Професионални Чисти, Без Заплеткувања,Без Хемикалии,Без Вошки,Чисти И Уредни, Меки и Сјајни.Предност на косата : P4/27 Означете Ја Косата Со Бранови На Телото 3 Снопови,Без Пролевање,Полна И Густа,Без Мирис,Мека и Мазна,Без Расцепени Краеви,Без Суви Краеви,Може да Се Избелат,Обојат и стилизираат Како Своја Коса.Тежина И Должина на косата : Околу 100гр/пакет.Вистинска Должина Вистинска Тежина.Обично 3 снопови се доволни за да се направи целосна глава.Предности : Совршен За Секојдневна употреба, Ноќта на Вештерките, Божиќ, Концерти, Тематски Забави, Свадби, Состаноци и така натаму, Ве Прават Поубави и Посигурни!.Брза Испорака : Може Да Се Испорачаат 1-3 Работни Дена.30 Дена Нема Причина За Враќање.Ако Имате Било Какви Прашања Ве Молиме Слободно Контактирајте Ме,Јас Ќе Го Реши За Вас. Спецификација На Косата : 1.Материјал : 100% Необработена Девствена Човечка Коса.Текстура : Означете Ги Пакетите Со Бранови На Телото, P4/27 Кафеава И Медена Русокоса Ја Истакнуваат Косата 3 Снопови.Тип На Човечка Коса : Бразилска Реми Човечка Коса.Квалитет На Косата : Двојна Машинска Ткаенина, Без Заплеткување, Без Пролевање, Без Мирис.Боја На Коса : П4/27 Кафеава И Медена Русокоса Ја Истакнуваат Бојата.Должина на косата : 8 Инчи до 30 Инчни Снопови За Коса(ве Молиме истегнете ја косата на права, А потоа измерете.Тежина на косата : 3 Снопови, 100гр/Пакет, Вкупно 300гр Во Пакетот.Прилика : Совршен За Секојдневна употреба, Ноќта на Вештерките, Концерти, Тематски Забави, Свадби, Состаноци итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката