.

.

Н/А Елегантен Кристал Самовила Лак Коса Клипови Канџи Темперамент Ајкула Клип Стегач Фиба Додатоци За Жени Девојки Повик

Н/А Елегантен Кристал Самовила Лак Коса Клипови Канџи Темперамент Ајкула Клип Стегач Фиба Додатоци За Жени Девојки Повик

Оценка на стоката:

DEN 1436.80
Достапност
Производот е достапен

Применлива сцена : слободно време Материјал : ткаенина, кристали. Карактеристики : Декоративни. Применлива сезона : четири сезони. Стил Тип : Геометриски. Применлива сцена : слободно време. Материјал : ткаенина, кристали. Карактеристики : Декоративни. Применлива сезона : четири сезони. Стил Тип : Геометриски. Применлива сцена : рекреативен материјал : ткаенина, кристал тип : коса канџи : Дамски Стил : модни карактеристики : Декоративна применлива сезона : Четири сезони Тип На стил : Геометриско Име На Одделот : Тип На Производ За Возрасни : капа за глава совршен за носење на забави, фестивали или секојдневие.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката