.

.

Француски Ами Рамен Овален Мал 1 3/4 Рачно Изработен Целулоид Без Зафат За Лизгање Силно Држење На Вилицата Коса Клипови За Канџи За Жени И Девојки, Произведени Во Фр?

Француски Ами Рамен Овален Мал 1 3/4 Рачно Изработен Целулоид Без Зафат За Лизгање Силно Држење На Вилицата Коса Клипови За Канџи За Жени

Оценка на стоката:

DEN 1019.20
Достапност
Производот е достапен

Француската ноктот за коса ви дава брзи решенија за стилизирање, зафат без лизгање и не се чувствува тежок на вашата глава Обезбедува цврсто вклопување околу вашата глава со мазен заоблен дизајн. Големината на канџите е прибл. 1,75 инчи х 1,25 инчи х 1,25 инчи(4,5 см х 3 см х 3 см). Тој е многу цврст, издржлив и има долготрајна луксузна целулозна завршница. Благодатно добиваат комплименти со создавање на различни фризури. Идеален е за кратки, многу фини до тенки типови коса за стегање на косата назад во француски пресврт, пунџа или половина стил. Совршен за секојдневно носење, свечени прилики, забави и свадби. Одличен подарок за мајка, ќерка, сопруга, браќа и сестри, пријатели и за себе. Испреплетените заби и цврстата пружина ви носат бесплатен стајлинг. Ова класично парче доаѓа во торба за подароци за заштита и чување на производот додека не се користи. Ве молиме имајте предвид, поради вештачко осветлување вистинската боја на предметот може малку да се разликува од сликата прикажана овде. Нашите француски украси За коса Ами се рачно изработени во Европа. Секој додаток за коса е рачно полиран до совршенство со уникатен дизајн и дезени. Во француската Ами, интегритетот и најдобриот квалитет на производите се загарантирани.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката