.

.

Бањата и телото работат супер мазно лосион за тело поставува подарок за жени 8 мл -2 пакет

Бањата и телото работат супер мазно лосион за тело поставува подарок за жени 8 мл -2 пакет

Оценка на стоката:

DEN 0.67
Достапност
Производот е достапен

Бањата и телото работат златно сончоглед Супер мазен лосион за тело поставува подарок за жени 2 пакувања (по 8 мл) Мирис : зрачна мешавина од сончогледни ливчиња, портокалова цвет и свежа ванила. Бидете инспирирани од полето на убави златни сончогледи и почувствувајте ја топлината на бакнежот на сонцето на вашата кожа. Бањата и телото работат златно сончоглед Супер мазен лосион за тело поставува подарок за жени 2 пакувања (по 8 мл) мирис : зрачна мешавина од сончогледни ливчиња, портокалова цвет и свежа ванила топло. Бидете инспирирани од полето на убави златни сончогледи и почувствувајте ја топлината на бакнежот на сонцето на вашата кожа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката