.

.

Дермактин-Тс Комплекс За Измазнување на Стрии 6оз

Дермактин-Тс Комплекс За Измазнување на Стрии 6оз

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

Елиминирајте ги стриите и брчките со овој крем за измазнување што пркоси на возраста Комплексот За Измазнување На Стрии И Брчки содржи концентрирана формула која работи на намалување на должината, длабочината и сериозноста на стриите. Всушност работи на полна кожа и ја зголемува цврстината за помлад изглед. Комплексот За Измазнување На Стрии И Брчки е ефикасен како целокупен крем за кожа против стареење кој ја измазнува текстурата на кожата и го изедначува тонот на кожата. Насочена Нега На Кожата Која Пркоси На Возраста. Елиминирајте ги стриите и брчките со овој крем за измазнување што пркоси на возраста. Комплексот За Измазнување На Стрии И Брчки содржи концентрирана формула која работи на намалување на должината, длабочината и сериозноста на стриите. Всушност работи на полна кожа и ја зголемува цврстината за помлад изглед. Комплексот За Измазнување На Стрии И Брчки е ефикасен како целокупен крем за кожа против стареење кој ја измазнува текстурата на кожата и го изедначува тонот на кожата. Како Да Се Користи : Нанесете 2 до 3 пати на ден на посакуваните области - наутро и навечер непосредно пред спиење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката