.

.

Златни Серуми Комплет За Лесен Тен, 40 Грама

Златни Серуми Комплет За Лесен Тен, 40 Грама

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

Комплет за совршенство на тен за лесни тонови на кожата Лесно затемнет мелем за флеки, СО ЗАШТИТЕН ФАКТОР 30 за заштита одa и увб зраци. Со беспрекорен очен плус нежен, под коректор за очи, со грансил еп-9 за ефект на мек фокус. Кожата треба да се остави мазна, рамномерна и матирана. Производ од златни серуми. Едноставен, лесен комплет за да ја оставите кожата да изгледа рамномерно и беспрекорно цел ден. Беспрекорниот очен плус ја истакнува областа околу очите, ги намалува вреќите и подпухналоста, додека кремот ББ го измазнува тонот на кожата, намалувајќи ја појавата на флеки. Кожата треба да се остави рамномерно тонирана, со матирана завршница.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката