.

.

12 Парчиња Клипови За Коса За Девојчиња, Без Лизгање Цветна Крпа Прицврстете Ги Шнолите За Коса Барети За Додатоци За Коса За Бебиња

12 Парчиња Клипови За Коса За Девојчиња, Без Лизгање Цветна Крпа Прицврстете Ги Шнолите За Коса Барети За Додатоци За Коса За Бебиња

Оценка на стоката:

DEN 78.40
Достапност
Производот е достапен

Картонски Пакет - 12 Парчиња бебе девојки коса клипови Мала Големина : должината на клиповите е долга 1,5 инчи, погодна за мали деца, девојчиња или доенчиња. Удобен и безбедносен дизајн : клиповите за коса се изработени од висококвалитетен метал и покриени со ткаенина, безбедносна употреба на косата, исто така, без лизгање. Симпатичен дизајн : цветни мешавини цврсти клипови за коса одговара на разни видови облека и фризура. Одличен подарок за девојчиња, погоден за многу ситуации, како забава за туширање за бебиња, роденденска забава или празник. Пакет : вклучете 12 парчиња цветен дизајн клипови За коса Возраст : Погоден За Мали деца Големина : 3,8 см (1,5") во должина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката