.

.

40 еез Клипови За Бебешка Коса Бонбони Шноли За Коса За Мали Девојчиња Цвет Виножито Целосно Обложени Иглички За Коса Шноли Додатоци За Коса За Мали Деца Девојки

40 еез Клипови За Бебешка Коса Бонбони Шноли За Коса За Мали Девојчиња Цвет Виножито Целосно Обложени Иглички За Коса Шноли Додатоци За Коса

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

?СИМПАТИЧНА КОСА КЛИПОВИ-бебе девојки коса клипови сет вклучува 40 парчиња повеќе модели Со Цвет Облак Бонбони Виножито пеперутка облик дизајнвашите деца можат слободно да го изберат стилот што го сакаат секој ден, да ги прават вашите деца да се истакнуваат секој ден. ?КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ - овие штипки за коса за мали деца се изработени од висококвалитетна мека глина и материјал од ткаенина, издржливата конструкција им овозможува да поддржуваат долгорочна употреба без избледување, кои се повеќе текстура отколку шноли од виножито направени од пластика. ?РАЗНОВРСНА УПОТРЕБА - симпатичните клипови за коса не само што се убави за изглед, туку и практични за употреба, тие можат да бидат убави клипови за вашата облека и да ви овозможат да уживате во фестивали, роденден,забави; можете исто така да ги користите овие слатки клипови за коса во секојдневниот живот за да ја одржите фризурата уредна, погодна за девојчиња, тинејџери и мали деца. ?ПОГОДЕН ЗА РАЗЛИЧНИ ФРИЗУРИ - бидејќи нашите забавни модели на десерти додатоци за коса доаѓаат во различни форми, така што нивните големини варираат од една до една, должината се движи од 1 инчи до 2 инчи, ги исполнуваат вашите различни декоративни цели и погодни за различни стилови на коса и типови коса, тие можат цврсто да ја поправат косата без лесно да се лизгаат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката