.

.

Nokmopo формални фустани за жени свадба гостин со цврста боја околу вратот А-линија со долг ракав миди фустан забава макси фустан

Nokmopo формални фустани за жени свадба гостин со цврста боја околу вратот А-линија со долг ракав миди фустан забава макси фустан

Оценка на стоката:

DEN 0.67
Достапност
Производот е достапен

Ткаенина - Овој фустан е изработен од 75% полиестер и 25% ткаенина за памучна кожа Лесната ткаенина е мека, а не гледана, истегната ткаенина нуди голема удобност на вашата кожа во цела сезона. Карактеристики : Макси фустан за жени Карактеристики Секси завиткан V врат, краток ракав, опуштено вклопување, плус големина, висока половината, секси, шик, авертиран цветен/ полк точки печатење, целосна должина макси фустан, вистинска силуета за завиткување, асиметрична трим На дното, високо разделување на едната страна, завиткан појас на половината. Овој фустан е лесен и обичен, има еластичен опсег на цвест на половината. Sweet & Culter, мека и привлечна. Материјал за ткаенини : 95% рајон, 5% спандекс. Изработено со висок квалитет на рајон и висок спандекс. Материјалот е лесен, многу проток и воздушен, мек и истегнат. Водич за миење : рачно/машина миење ладно, суво на воздухот. , Големи/САД 12-14, X-LARGE/US 16-18, XX-LARGE/US 20-22, 3 X-LARGE/US 24. Ние ќе се обидеме да се потрудиме да ја ажурираме новата боја, можете да ја додадете во вашата листа за желби за Лесно пребарување. Прилики : тоа е перспективно погодно за секојдневно носење, средба на час, плажа, забава, шопинг, датира, вечера, патувања, трчање на грешки, ноќен одмор, роденден, гостин за венчавки, годишнина од хомекција, роденден итн. Може да ја спарите со станови на потпетици или дури Сандали за лето и хеланки, чизми. Совршено да се облекувате со некои додатоци или само да се облечете наоколу како летен фустан. Willе биде убав подарок за Денот на девојка или месечен. Уникатен дизајн : Летни фустани за сонце/ резервоар без ракави со врвен фустан/ фустани за каросерии за жени/ секси секси фустан/ шупнат фустан/ фустани со страничен отвор. Лабава фит фустан има секси V врат, цврста боја, еластично деколте, симпатична ракав на Ruffle Bellвоно секси и обичен, елегантен, мини фустан. Чист ракав и дизајн на швајцарски точки додавајќи чувство на романса и елегантно на летниот фустан. Внимание : Добредојдовте на Nokmopo! Ве молиме, погледнете ја сликата на левата големина пред да ја купите. Бидејќи различни бои на компјутерски приказ се различни, бојата на вистинските производи може да биде малку различна од горенаведената слика. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не. Ние ќе ве контактираме што е можно поскоро за да ви обезбедиме подобри решенија. Ви благодарам за вашето разбирање. Готски фустан Божиќен фустан плус големина забави фустани за жени год фустан од одмор фустан жени симпатични фустани плус големина венчаници гости фустани за жени искрин фустан вечерен фустан и обвитки фустани за свадба гостин есен 2022 г. руфли фустан женски V, фустан од вратот памук фустани цветни фустани за жени Официјален фустан со долг ракав за жени породилен фустан долго откривајќи фустани за жени секси маички фустан карирано целокупно фустан фустан за ракав за ракави за жени со преголем фустан од џемпер за. Свадба гости фустани за жени цветен печатен фустан бохо венчаница фланел фустан жени долги фустани за жени паѓаат џемпер фустан со аспиратор жени џемпер фустан жени џемпер фустан со долг ракав фустан виножито фустан за жени секси мини фустан за жени прикриени за фустани формален свадбен дом фустан За жени со долг ракав породилен фустан долги фустани паѓаат макси фустан фустан летен фустан плус големина секси фустан женски молив фустан за жени исецка фустан гостин фустан плус. Фустани за жени секси готски фустани за жени колено должина фустан Зимски џемпери за жени 2022 Божиќна забава фустан плус големина леопард печатење макси фустан долги формални фустани за жени макси формални маички фустани фустани формални долги ракави фустан за жени обични фустани летни летни фустани за жени плус жени плус Големина фустан за жени венчален фустан со долг ракав Зимски фустан за жени плус големина одговара и распрскувачки фустан, фустан со цвеќиња од цвеќиња за жени, плус големина макси фустан за жени. Секси фустан за жени руширан фустан симпатичен фустан празничен забавен фустан секси празник фустани за жени макси фустан за жени паѓаат породилно џемпер фустан за жени фустан за жени фустани плус макси фустан убави фустани за жени против џемпер од вратот фустан за вратот за жени, жени секси фустани, секси фустани Долги макси фустани, жена, без грб макси фустан, графички маички фустан, тенис фустан, формален породилен фустан, фустан фустан, фустан за вечера за жени долги џемпери фустани за жени 2022 плус големина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката