.

.

Капаче за сурфање на Дакин Индо

Капаче за сурфање на Дакин Индо

Оценка на стоката:

DEN 374.24
Достапност
Производот е достапен

Црна : 100% најлон; Отпечатоци : 100% полиестер Затворање на привремено. Нашата цел е да направиме најдобра и најдолга трајна опрема, истовремено намалувајќи го нашето влијание со ткаенините што ги избираме. Изграден за најгруби услови. Крајна флексибилност, издржливост и удобност. Црна : 100% најлон; Отпечатоци : 100% полиестер. Затворање на привремено. Нашата цел е да направиме најдобра и најдолга трајна опрема, истовремено намалувајќи го нашето влијание со ткаенините што ги избираме. Изграден за најгруби услови. Крајна флексибилност, издржливост и удобност. Основана на Хаваи во 1979 година и се наоѓа во основата на планината Худ во реката Худ, Орегон, Дакин гради ранци, патувања, додатоци, надворешна облека и облека за луѓе кои сакаат да сурфаат, сноуборд, скејтборд, планински велосипед, скијање, ветерници, Kiteboard и патување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката