.

.

Спинбруш Про Избели Замена Глави, Меки Влакната, За Батерија Четка За Заби, 2-Пакет

Спинбруш Про Избели Замена Глави, Меки Влакната, За Батерија Четка За Заби, 2-Пакет

Оценка на стоката:

DEN 2.67
Достапност
Производот е достапен

Бели заби за само 1 недела!* Карактеристики технологија со двојно дејство за комбинација на вртење и движења на главата за четкање од страна на страна. Ergономска рачка за супериорна удобност и контрола. Замена глави на располагање. Достапно со Меки или Средни влакна. Полнење за Рака И Чекан Спинбруш Про Серија ултра Бела четка за заби на батерии се одликува со технологија со двојно дејство-истовремено вртење од страна на страна горната глава и движењата нагоре и надолу на секундарната глава—работи со специјализирани влакна за белење за нежно полирање на дамките од површината додека чисти. Добијте посветла, побела насмевка за одлична цена!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката