.

.

Recoeven безжичен вода, преносен воден конец со DIY режими Травел торба, 4 совети, IPX7 водоотпорен полнење орален наводнувач заби заби за заби за возрасни дома

Recoeven безжичен вода, преносен воден конец со DIY режими Травел торба, 4 совети, IPX7 водоотпорен полнење орален наводнувач заби заби за заби

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

【Подобрете го здравјето на гуми за џвакање и длабоко чисто】 : со силен притисок на вода од 20-115 psi, патната вода за патувања може да биде моќно чистење 99,99% остатоци од храна секој агол токму тоа четкање и традиционалното распрснување не можат да достигнат Јадува вашата уста чувствувајќи се неверојатно свежа и чиста. Одлично за луѓе со импланти и за оние со круни, мостови и фурнири. 【4 чисти режими со функција за меморија】 : Ова загради на загради има ниски, високи, пулсни, режими на DIY, има 8 поставки за притисок на вода може да се изберат на режимот DIY, што гарантира дека можете да го персонализирате притисокот кон вашата индивидуална уста. Неговата мемориска функција може да го снима режимот што го користите и нема потреба да го прилагодувате следниот пат. 【Моќна батерија и IPX7 Водоотпорна】 : Вградена најнова технологија Силна литиумска батерија, преносот на вода Флоссер ќе трае до 30 дена континуирана употреба по една целосно наполнета за 3 часа. Водоотпорен дизајн IPX7 спречува истекување на вода да се користи во тушот за бања. 【Лесен и лесен за употреба】 : Протебилен и безжичен дизајн, со торба за складирање, оваа вода за чистење на забите е идеален за патување или употреба дома, канцеларија, хотел.4 заменливи совети за млаз вклучени за целото семејство. ° Ротаторната млазница ви овозможува лесно да исчистите области што е тешко да се достигнат, помагајќи да се спречи лошиот здив, заболувањата на непцата и расипувањето на забите. 【300 мл резервоар за вода што може да се одвои】 : Оваа вода за заби има голем отстранлив резервоар за вода, тоа е супер лесен за чистење, исто така обезбедува доволно и непрекинато орално заболување. Можете исто така да додадете вода според дизајнот на паметната дупка, нема потреба да го отстраните резервоарот за вода. 【Подобрете го здравјето на гуми за џвакање и длабоко чисто】 : со силен притисок на вода од 20-115 psi, патната вода за патувања може да биде моќно чистење 99,99% остатоци од храна секој агол токму тоа четкање и традиционалното распрснување не можат да достигнат. Јадува вашата уста чувствувајќи се неверојатно свежа и чиста. Одлично за луѓе со импланти и за оние со круни, мостови и фурнири. 【4 чисти режими со функција за меморија】 : Ова загради на загради има ниски, високи, пулсни, режими на DIY, има 8 поставки за притисок на вода може да се изберат на режимот DIY, што гарантира дека можете да го персонализирате притисокот кон вашата индивидуална уста.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката