.

.

YCROJBK Протеза Бања, Невидливи Протеза Случај Дизајниран Како Вештачки Еукалиптус Кондензиран Растенија, Протеза Чаша Со Цедалка За Задржувач, Устата Стража &засилу?

YCROJBK Протеза Бања, Невидливи Протеза Случај Дизајниран Како Вештачки Еукалиптус Кондензиран Растенија, Протеза Чаша Со Цедалка За Задржувач,

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

?Тоа е најновиот оригинален дизајн ВО САД кој го маскира куќиштето за протеза како вештачки растенија од еукалиптус Никој нема да знае живописните растенија во саксии, всушност, е футрола за протези освен вие самите. Некои луѓе се надеваат дека нивната тајна може да се скрие, дури и да се соочи со членовите на семејството или пријателите. Овој производ им помага на корисниците да ги сокријат своите протези или тајна. ?●ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ●материјалите со највисока оценка се користат за изработка на куќиштето за протеза, кое е одделение за храна, нетоксично, еколошки и без БПА. Квалитетот на овој производ е најдобар. Тој е цврст и стабилен, кој може да се користи помеѓу -20 степени и 120 степени. Нормално е дека новопроизведениот еукалиптус може да има малку мирис, кој ќе исчезне по 2 или 3 дена. ?●ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ ● димензијата на целата футрола за протеза е 3.5 инч и димензијата на цедалката за држење протези е 3*3*2. Капацитетот е доволно голем за складирање на целосен сет на протези. Совршено може да одговара на протези, делумни протези, држач, порамнувач, штитник за уста, ноќна стража, како и некои мали нешта, како прстени, ѓердани и друг накит, или некои тајни што сакате да ги скриете.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката