.

.

Џек Ричесон Метал Линолеум Блок Стоп Мастило Плоча

Џек Ричесон Метал Линолеум Блок Стоп Мастило Плоча

Оценка на стоката:

DEN 295.52
Достапност
Производот е достапен

Го прави сечењето во лино блокови побезбедно и полесно25 работна површина. Може да се користи и како површина за мастило. Го прави Сечењето Во Лино блокови побезбедно и полесно!. може да се користи и како површина за мастило.25 работна површина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката