.

.

Бебе пелени Новороденче/Големина 1, 198 Грофот И Бебе Перење Детергент Пакет на 2-Pampers Swaddlers, Еден Месец Снабдување &засилувач; Драфт Фаза 1 Новороденче Хипоалергични 50

Бебе пелени Новороденче/Големина 1, 198 Грофот И Бебе Перење Детергент Пакет на 2-Pampers Swaddlers, Еден Месец Снабдување &засилувач; Драфт

Оценка на стоката:

DEN 561.44
Достапност
Производот е достапен

Производот за детергент за перење може да испраќа одделно од пелени Доверлива заштита, Памперс Е Препорачаниот Бренд #1 Американски Педијатар,а Драфт е Педијатарот #1 Препорачан Детергент За Бебиња. Нежен за деликатната кожа на бебето, Ги Разгалува Повивачите е хипоалергичен и без парабени и латекс (Природна гума. Заштитете го нежниот стомак на вашето новороденче со нашите Разгалувачи Лопатки Засек На Папочната Врвца (Големини Н-2. Измерете со детергент за перење со Капаче. Користете повеќе за силно извалкани товари. Започнете мијалник, додадете детергент, а потоа додадете облека. Оваа колекција вклучува : едно пакување Памперс Свадлери Новороденче/Големина 1 Едномесечно Снабдување (Броење 198) и Пакување од 2, 50 Фл Оз, Драфт Фаза 1 : Новороденче Хипоалергичен Течен Детергент за Перење Бебиња (ТОЈ), спакуван заедно за вас. Завиткајте го вашето бебе во нашата најмека удобност со Пелени Со Памперс. Дизајнирани да ја одржуваат кожата сува и здрава, Ги Разгалуваат Пелените се единствените Пелени со Облога Без Здив што ја отстранува влажноста и нередот, дозволувајќи и на кожата на вашето бебе да дише. Специјално дизајнирани имајќи ја предвид удобноста на вашето бебе, Нашите Меки Флексибилни Страни обезбедуваат меко истегнување на перницата за сигурно и удобно вклопување. Плус, Нашиот Индикатор За Влажност На Памперс ви дава до знаење кога на вашето бебе можеби ќе му треба промена, за да помогне да се одржи кожата на бебето сува и здрава.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката