.

.

Nacon GH-MP100ST Стерео Игри Слушалки Мулти

Nacon GH-MP100ST Стерео Игри Слушалки Мулти

Оценка на стоката:

DEN 2.67
Достапност
Производот е достапен

Слушалки за прилагодување на висината Големи звучници од 40 мм. Вграден далечински управувач со контрола на јачината на звукот и нем микрофон. 4пол 3,5 мм приклучок кој исто така е компатибилен со мобилни уреди (компатибилен со уреди со приклучок од 3, 5 мм). Прилагодлив, отстранлив микрофон. Новиот GH-MP100 ST е компатибилен СО PS4, КОМПЈУТЕР, Mac и сите мобилни уреди со помош на приклучок од 3,5 mm. Бидете господар на вашата игра со активирање или исклучување на микрофонот. Удобните перничиња за уши ќе ви овозможат да ги играте вашите омилени игри со часови и часови!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката