.

.

Апсулов: Крај На Боговите

Апсулов: Крај На Боговите

Оценка на стоката:

DEN 459.20
Достапност
Производот е достапен

Истражете кошмарно Светилиште на футуристичката технологија и Нордиската Митологија доживејте ужас од прво лице во уникатно атмосферски средини. совладајте туѓи артефакти и тајните на Игдрасил. играјте ВО 4 K HDR НА PS5.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката