.

.

Камена Куќа - Комплет За Кралски Ватенка, Реверзибилна Памучна Постелнина Со Соодветна Измама, Претходно Измиена За Дополнителна Мекост

Камена Куќа - Комплет За Кралски Ватенка, Реверзибилна Памучна Постелнина Со Соодветна Измама, Претходно Измиена За Дополнителна Мекост

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

100% памук МАТЕРИЈАЛ : 100% памук кој е природен и дише. ВКЛУЧУВА : 1 јорган и 2 шеми. КАРАКТЕРИСТИКИ : овој реверзибилен комплет за ватенка е облека измиена за дополнителна мекост. Тој е лесен, со секојдневен опуштен стил; претходно измиен за дополнителна мекост. ДИЗАЈН : комплетот За Вајтхилс Вајтхилс Е цврста слонова коска и се менува во иста боја. Тоа е совршен неутрален што може убаво да се спари со речиси се. ДИМЕНЗИИ : Јорган - 96 "Л х 104" В, Шам-21"Л х 37" В. НЕГА : Лесна нега : машина за перење. Едноставноста на еднобојната боја е совршен избор за создавање мирна и релаксирачка средина. Овој комплет од памучен јорган, претходно измиен за дополнителна мекост, нуди привлечна удобност и свеж стил со својата шема на ватенка со распоредени канали, формирајќи димензионална класична шема на ленти. Понудено во две различни неутрални бои, топло ленено и ладно сиво, изберете ја онаа што е соодветна за вас или обложете ги и двете за дополнителна удобност. Комплетот за ватенка близнак вклучува : еден јорган (88"Л х 68"W) и еден измамник (21"Л х 27"W). Комплетот со целосен/Кралица јорган вклучува : еден јорган (90"Л х 90"В) и два шами (21"Л х 27"В).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката