.

.

Ипетбум Играчка Миленичиња Постелнина За Заморчиња Полнет Хрчак Зимски Топол Хрчак Кревет Заморче Куќа Хрчак Вреќа За Спиење Миленичиња Висечки Кревет Шеќер Едри

Ипетбум Играчка Миленичиња Постелнина За Заморчиња Полнет Хрчак Зимски Топол Хрчак Кревет Заморче Куќа Хрчак Вреќа За Спиење Миленичиња

Оценка на стоката:

DEN 1003.20
Достапност
Производот е достапен

СТАОРЕЦ ХАМАК кревет можете да на креветот во вашиот кревет, прозорци ограда, врата, скали и така натаму за хрчак сака да остане на високо место КРЕВЕТ за СПИЕЊЕ хрчак Изработени од материјал, издржлив и безбеден за птици. Креветот од ЗАМОРЧИЊА може да биде и како кревет за импровизирана лежалка. Нуди сигурно и удобно место за спиење и одмор на малите миленичиња. ЗИМСКИ КРЕВЕТ за ХРЧАЦИ користи Удобно место за живеење за едрилица за шеќер и верверица. ИМПРОВИЗИРАНА ЛЕЖАЛКА ОД ЗАМОРЧИЊА МЕКА ТОПЛА-Изработена од материјал, оваа мала животинска импровизирана лежалка е и безбедна за птиците. Список на пакети 1 х Карактеристики На Импровизирана Лежалка За Миленичиња-Големина : Околу 35 х 35 х 2см Мала Животинска Топла Импровизирана Лежалка. - Можете на креветот во вашиот кревет, прозорци ограда, врата, скали и така натаму за хрчак сака да остане на високо место верверица гнездо шеќер едрилица гнездо. - Боја : розова хрчак спиење кревет. - Овој моден висечки кревет ќе биде убав пејзаж или украс во зимскиот кревет за хрчаци во вашата куќа. хрчак гнездо кревет - може да биде и како хамак кревет. Нуди сигурно и удобно место за спиење и одмор на малите миленичиња висечка импровизирана лежалка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката