.

.

KLKCMS ПАПАГАЛ ИГРА СТОЈАТ Птица Седалото Маса Платформа Преносни Салата Штанд Игралиште Птица Игра Стојат Маса Playstand За Lovebirds Сипка Папагали, Замрзнати

KLKCMS ПАПАГАЛ ИГРА СТОЈАТ Птица Седалото Маса Платформа Преносни Салата Штанд Игралиште Птица Игра Стојат Маса Playstand За Lovebirds Сипка

Оценка на стоката:

DEN 2.67
Достапност
Производот е достапен

* Нонслип : играјте Папагали застанете мали, што е нелизгање и ја прави птицата лесно зафат, груби површини за да и дадете на вашата птица удобен контролиран стисок * Дизајн : костурот за птици стои за да добие повеќе шанси да си играат едни со други и да добијат подобра комуникација, лесен и лесен за носење. можете да го однесете во секоја просторија во куќата. * Апликација : седалото за птици на маса е погодно за мали и средни птици : папагали, конури, љубовници, кокатили и други птици со слична големина. Одлично како штанд за обука на птици; исто така добра играчка за играње на вашата птица. * Подобрете Ја Врската : кога правите работи, можете да ја ставите нашата птица да застане на вашата маса и да ја оставите вашата птица да седи на неа и да ви се приближи, да игра или да тренира раце, што може да ви помогне и вашата мала забава со домашните миленици . * Висок Квалитет : овој држач За птици На Маса е изработен од висококвалитетен дрвен материјал, отпорност на абење, мазна површина и и дава на вашата птица удобно контролирано држење. Опис : - Висок Квалитет : овој држач За птици На Маса е изработен од висококвалитетен дрвен материјал, отпорност на абење, мазна површина и и дава на вашата птица удобно контролирано држење. - Дизајн : костурот за птици стои за да добие повеќе шанси да си играат едни со други и да добијат подобра комуникација, лесен и лесен за носење. можете да го однесете во секоја просторија во куќата. - Подобрете Ја Врската : кога правите работи, можете да ја ставите нашата птица да застане на вашата маса и да ја оставите вашата птица да седи на неа и да ви се приближи, да игра или да тренира раце, што може да ви помогне и вашата мала забава со домашните миленици.

Декларирани спецификации

- Material:
Wood
Size Chart:
20cmx14cmx14cm/7.87inchx5.51inchx5.51inch:
Package Includes:
1 Parrot Stand:
Note:
Please allow slightly errors due to manual measurement and different monitors.:

Комплементите на стоката