.

.

Ммбаби Бебе Басинет Кревет За Спиење Кревет Креветче Лесно Преклопување Преносливо Креветче 3 Во 1 Патување Бебешки Кревет Со Прилагодлива Висина, Мрежа За Дишење,

Ммбаби Бебе Басинет Кревет За Спиење Кревет Креветче Лесно Преклопување Преносливо Креветче 3 Во 1 Патување Бебешки Кревет Со Прилагодлива

Оценка на стоката:

DEN 2079.84
Достапност
Производот е достапен

Ленена Ткаенина Безбедно и удобно - оваа бебешка корпа може да се користи како бебешка лулка или спиење покрај креветот прикачена на кревет за возрасни, решетката од две страни прави бебето да се чувствува дише и удобно.Не само што е ограничен на креветот, туку е погоден и за сите видови софи, кревети или други места. Дајте му на вашето бебе секогаш присутна грижа и заштита, дури и среде ноќ. Висински позицииод подот до дното на корпата(душек),мин16,9", макс20, 8", одговараат за креветот на повеќето возрасни.Новороденото креветче покрај креветчето има и практичен дизајн, откако ќе го нахраните бебето, можете да го прилагодите аголот за да спречите бебето да плука млеко. Лесно за инсталирање - ова ги исполнува сите безбедносни прописи НА САД за склопување на странична и хоризонтална лулка со јасни упатства и не се потребни алатки за време на инсталацијата. Што е вклучено-производот доаѓа со одвојлива мрежа за комарци и душек(Големина на душекот : 33"x19",душекот доаѓа со капак од чешма што можете да го отстраните за да го исчистите). Погоден од Раѓање до 5 месеци/33 килограми или додека бебето не може да се повлече во исправена положба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката