.

.

Бебе за спиење без ракави, бебе спиење 4 сезони Кик доказ памук предиво, симпатична печатена торба за спиење за новороденчиња за новороденче С М.

Бебе за спиење без ракави, бебе спиење 4 сезони Кик доказ памук предиво, симпатична печатена торба за спиење за новороденчиња

Оценка на стоката:

DEN 1294.40
Достапност
Производот е достапен

Размислен дизајн : торбата за спиење без ракави е кул во текот на летото, цврсти бои со слатки обрасци и копчиња за лесни промени во пелена Премиум материјал : Бебешкиот елек без ракави за спиење е изработено од висококвалитетно памучно предиво, меко, дише, удобно за носење и пријателски за кожата. Опсег на апликација : Торбата за спиење за новороденчиња има добра и еластична изработка. Совршено за секојдневно дневно носење, туш за бебиња, дневна облека, патувања, плажа, итн. Удобно носење : бебешка торба за спиење може да биде многу добро за да се остави бебето да се опушти, нема да има обврзувачки, машко и женско бебе универзално. Најдобри подароци : Телови за бебиња без ракави е најдобриот избор за вас, што би можело да биде одличен подарок за вашето дете или работник во СО, тие ќе го сакаат тоа. Размислен дизајн : торбата за спиење без ракави е кул во текот на летото, цврсти бои со слатки обрасци и копчиња за лесни промени во пелена. Премиум материјал : Бебешкиот елек без ракави за спиење е изработено од висококвалитетно памучно предиво, меко, дише, удобно за носење и пријателски за кожата. Опсег на апликација : Торбата за спиење за новороденчиња има добра и еластична изработка. Совршено за секојдневно дневно носење, туш за бебиња, дневна облека, патувања, плажа, итн.

Декларирани спецификации

Item Type:
Baby Sleeping Sleeveless Vest
Material:
Cotton Yarn
Style:
Single Embroidered Rabbit
How to Use:
Directlyuse:
Package List:
1 xBaby Sleeping Sleeveless Vest:
Note:
1. Due to manual measurement, there may be 1‑2cm of difference:
2. Due to computer screen resolution, brightness, contrast and other reasons, the physical color may be slightly different from the picture:

Комплементите на стоката