.

.

Беспортбл бебе месечно фото рамка розова бебе девојче 12 месеци фото рамка Прва роденденска меморија рамка за новороденче за раст на новороденчиња, приказ на слика,

Беспортбл бебе месечно фото рамка розова бебе девојче 12 месеци фото рамка Прва роденденска меморија рамка за новороденче за раст на новороденчиња,

Оценка на стоката:

DEN 319.84
Достапност
Производот е достапен

Скапоцена прва година на бебето - Одете по првата година кога сте мајка и тато со гледање на вашиот раст на бебињата во рок од 12 месеци Гледајте ги како растат и богатство на скапоцените моменти со нашата месечна рамка за фотографии. Првата година не доаѓа двапати - бебињата растат брзо и се зголемуваат секој месец. Со нашата месечна рамка за слики, можете лесно да видите дека се менуваат на еден поглед. Совршен подарок за туш за бебиња или дури и од 1 -та година на училиште до последната 12 -та година. Одлични спомени за да се погледне назад. Одлично додавање на регистарот за бебиња - повеќе не се двоумете се! Има понуда за попуст на нашата рамка за слика на годината за бебиња, совршен чувар како родители. Екран за меморија на фотографии - прикажете специјална фотографија за чување на вашето малечко од еден месец до една година и додадете фотографија од првиот роденден на бебињата за да ги негувате за наредните години. Сигурна услуга - ви нуди сигурна услуга по продажбата. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи или какви било проблеми со вашите пакети, ве молиме слободно контактирајте со нас. Скапоцена прва година на бебето - Одете по првата година кога сте мајка и тато со гледање на вашиот раст на бебињата во рок од 12 месеци. Гледајте ги како растат и богатство на скапоцените моменти со нашата месечна рамка за фотографии. Првата година не доаѓа двапати - бебињата растат брзо и се зголемуваат секој месец. Со нашата месечна рамка за слики, можете лесно да видите дека се менуваат на еден поглед. Совршен подарок за туш за бебиња или дури и од 1 -та година на училиште до последната 12 -та година.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката