.

.

Луфофокс Декоративна Склопувачка Правоаголна Корпа За Складирање Ткаенини Со Дрвени Рачки за Складирање Облека, 15,4х10, 6х5, 1 инч, Бела

Луфофокс Декоративна Склопувачка Правоаголна Корпа За Складирање Ткаенини Со Дрвени Рачки за Складирање Облека, 15,4х10, 6х5, 1 инч, Бела

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

ЦВРСТ МАТЕРИЈАЛ : Платно+ДрвоКористете висококвалитетно платно без лут мирис.Материјалот на белата корпа е квалитетен и густ. ЛЕСЕН ЗА ЧУВАЊЕ и НОСЕЊЕ : Двете страни со две мазни и тркалезни дрвени рачки.Склоплив за лесно складирање ако не е во употреба. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ КОРПИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ : Димензија : 15.Погоден за ставање во близина на лулката или масата за пресоблекување. Погоден е и за спални соби,расадник, плакар и студентски дом за складирање мали предмети. ВНИМАНИЕ : СО цел да се олесни транспортот, ткаенината кошница е преклопена и спакувана, така што страната на производот ќе произведе мала бразда, но воопшто нема да влијае на употребата.Брзо отстранување на наборите со пеглање. ПЕРЕЊЕ и НЕГА : Рачно перење или машинско перење gently.No иритација и без повреда на раката. Надворешниот материјал е висококвалитетно дебело платно, не е лесно да се оштети. Внатрешниот материјал е дише бел лен, што ја прави кошницата повеќеesетски. Дрвените рачки немаат бруси,тие се мазни и comfortable.It е полесно да се движат ткаенина канта. Зошто има толку многу мали предмети? Клучеви, далечински управувачи,закуски и сликовници,мали материјали за миленичиња,производи за шминка,крпи, тоалетна хартија и спреј за соба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката