.

.

ПДЏГ Нордиски Стил Бело Пердув Круг Ѕид Украси Дневна Соба Троседот Позадина Ѕид Дома Модел Соба Ѕид Декорација Приврзок

ПДЏГ Нордиски Стил Бело Пердув Круг Ѕид Украси Дневна Соба Троседот Позадина Ѕид Дома Модел Соба Ѕид Декорација Приврзок

Оценка на стоката:

DEN 856.00
Достапност
Производот е достапен

Материјал : памучно јаже/слама/школка/пердув и друга рафија Опис : производот е изработен од природни пердуви и рачно изработени, природните пердуви ќе имаат пожолтување, процепи на пердуви итн. Постоењето на недостатоци нема да влијае на изгледот. Рачно изработените уметнички дела ќе имаат траги од ракотворби, умот бидете внимателни. Чистење : по долго време, Ќе се обои Со Користете прашина од пердув за нежно да ја исчистите прашината. Се препорачува да го поставите на земја за да го видите ефектот пред инсталацијата. Материјал : памучно јаже/слама/школка/пердув и друг рафијадескрипција : производот е изработен од природни пердуви и рачно изработени, природните пердуви ќе имаат пожолтување, процепи на пердуви итн.Постоењето на недостатоци нема да влијае на изгледот. Рачно изработените уметнички дела ќе имаат траги од ракотворби, умот бидете внимателни.Чистење : по долго време, Тоа ќе биде обоено Со Употреба на пердув прашина за нежно четкање на dust.It се препорачува да го поставите на земја за да го видите ефектот пред инсталацијата.Препорачан простор : дневна соба, спална соба, ходник, работна соба, трпезарија, модел соба, хотел, итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката