.

.

Декор на домашна оревче од домашен дом на Нантукет, 15-инчен

Декор на домашна оревче од домашен дом на Нантукет, 15-инчен

Оценка на стоката:

DEN 928.00
Достапност
Производот е достапен

Чувајте ги духовите високи за време на празниците со нашата фино детална фигура Служејќи шише вино со грозје, оваа празнична оревчерка е посакуван додаток на вашата колекција. Направена од дрво и вештачка ткаенина. Совршено за мантија, полица, приказ за одмор и многу повеќе. Мерења : 4,5 ”l x 3. Чувајте ги духовите високи за време на празниците со нашата фино детална фигура. Служејќи шише вино со грозје, оваа празнична оревчерка е посакуван додаток на вашата колекција. Направена од дрво и вештачка ткаенина. Совршено за мантија, полица, приказ за одмор и многу повеќе. Мерења : 4,5 ”l x 3. Чувајте ги духовите високи за време на празниците со нашата фино детална фигура. Служејќи шише вино со грозје, оваа празнична оревчерка е посакуван додаток на вашата колекција. Изработена од дрво и вештачка ткаенина совршена за мантија, полица, приказ за одмор и многу повеќе.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката