.

.

Свадби за декорација на гранки на дрвја за украси за Ноќта на вештерките

Свадби за декорација на гранки на дрвја за украси за Ноќта на вештерките

Оценка на стоката:

DEN 159.84
Достапност
Производот е достапен

Материјал : Метал Во форма на снегулка. Големина : 3 "во дијаметар. Вклучува сребрена нишка за виси. Одличен подарок за кој било колекционер за Божиќни украси, новороденче или годишнина. Материјал : метал. Снегулка во форма. Големина : 3" во дијаметар. Вклучува сребрена нишка за виси. Одличен подарок за кој било колекционер на украси за Божиќ, новороденче или годишнина. Овој празничен украс прави одличен подарок за секого. Мерките 3 "со дијаметар слика ќе се отпечати во целосна боја на алуминиумски инсерт што можете да ги користите на светлата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката