.

.

Божиќно украс на топката, единечни украси на дрво од жолта роза, празници што висат топки

Божиќно украс на топката, единечни украси на дрво од жолта роза, празници што висат топки

Оценка на стоката:

DEN 0.67
Достапност
Производот е достапен

Направено од пластичен украс за Божиќни топка Орнамент од 4 см има еднострано печатење во дизајн. Нашиот божиќен украс во 2020 година е во стил на чување, а специјалните елементи, да се потсетиме на тешкото време што помина оваа година. Најдобри украси - Вклучува висина јамка за златен кабел за лесно да висат на вашата елка или штанд за украси. 2020 Среќна Божиќна декорација е совршен подарок за секого. Gifts to newlyweds, newborn babies, families, friends, colleagues, etc. Great for mom, dad, husband, wife, sister, brother, aunt, uncle, boyfriend, girlfriend, best friend, co-worker, spouse, teacher, graduate, скоро за секој !!. Направено од пластичен украс за Божиќни топка. Орнамент од 4 см има еднострано печатење во дизајн. Нашиот божиќен украс во 2020 година е во стил на чување, а специјалните елементи, да се потсетиме на тешкото време што помина оваа година. Најдобри украси - Вклучува висина јамка за златен кабел за лесно да висат на вашата елка или штанд за украси. 2020 Среќна Божиќна декорација е совршен подарок за секого. Gifts to newlyweds, newborn babies, families, friends, colleagues, etc.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката