.

.

Викерман со 100-светло широко распространето топло бело зелено LED светло со светло со 100 зелени единечни калапи со широк агол LED, 36 метри

Викерман со 100-светло широко распространето топло бело зелено LED светло со светло со 100 зелени единечни калапи со широк агол LED, 36 метри

Оценка на стоката:

DEN 1.00
Достапност
Производот е достапен

Конектор од крај до крај Сијалиците остануваат кул на допир. Користи енергетска ефикасна, издржлива LED технологија. Конектор од крај до крај. Сијалиците остануваат кул на допир. Користи енергетска ефикасна, издржлива LED технологија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката