.

.

Денот на Свети Патрик Шамрок | Тинсел Венец 25 х 2 | Зелена | 1цт

Денот на Свети Патрик Шамрок | Тинсел Венец 25 х 2 | Зелена | 1цт

Оценка на стоката:

DEN 146.88
Достапност
Производот е достапен

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Денот На Свети Патрик Шамрок Тинсел Венец-мери 25 'долга за 2" широка, Зелена ДЕКОРАТИВЕН ДИЗАЈН : оваа зелена ламба венец се одликува со детелина од шамрок низ целата земја. ПАТРИКС ДЕН ПАРТИЈА : Полн со Ирски расположи со оваа венец ќе биде одличен додаток на вашата прослава декорација. Може да се користи за внатрешни и надворешни работи. МАТЕРИЈАЛ : овој производ е изработен од висококвалитетна еколошка фолија хартија која е цврста и еднократно. ЛЕСНО ЗА СКЛОПУВАЊЕ : Секоја декорација брзо се склопува. Тоа е погодно за употреба. ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Денот На Свети Патрик Шамрок Тинсел Венец-мери 25 'долга за 2" широка, Зелена. ДЕКОРАТИВЕН ДИЗАЈН : оваа зелена ламба венец се одликува со детелина од шамрок низ целата земја. ПАТРИКС ДЕН ПАРТИЈА : Полн со Ирски расположи со оваа венец ќе биде одличен додаток на вашата прослава декорација. Може да се користи за внатрешни и надворешни работи. МАТЕРИЈАЛ : овој производ е изработен од висококвалитетна еколошка фолија хартија која е цврста и еднократно. ЛЕСНО ЗА СКЛОПУВАЊЕ : Секоја декорација брзо се склопува. Тоа е погодно за употреба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката