.

.

Татко Ми Карпи Чанти Луксузна Торбичка Божиќна Вреќа За Празнични Украси

Татко Ми Карпи Чанти Луксузна Торбичка Божиќна Вреќа За Празнични Украси

Оценка на стоката:

DEN 254.40
Достапност
Производот е достапен

Опис на материјалот : 95% полиестер + 5% спандекс (Божиќна торба + јаже) Перформанси на производот : производот е изработен од висококвалитетен материјал со тело на црвена кеса. Устата на торбата е прикачена со јаже за лесно виси и може да биде украсена по желба. Телото на чантата е меко и удобно, а текстурата е лесна. Светлата боја на печатената шема може да гарантира долгорочна употреба. Применливи сценарија : торбата за подароци е голема црвена, погодна за разни видови забави, Како Што Се Божиќни забави, Денот на Благодарноста, зимски тематски забави, роденденски подароци, свадби итн. Може да се користи и како исклучителен подарок за роднините и пријателите. Инструкции за перење : ве Молиме користете миење раце или машина за миење на вода СО температура ОД 45 €C. Не впивајте или избелувајте долго време. Посебна Забелешка : ве Молиме внимателно прочитајте го воведот на производот пред да го купите. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. За торби за подароци со извонредни обрасци, ние исто така обезбедуваме прилагодени обрасци што ви се потребни. Ако ви треба овој производ, ве молиме контактирајте не прво.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката