.

.

3 пакувања со знамето на Тајван знаме Тајванско знаме за вез за капи за капи, тактички торби, јакни, облека за лепенка за крпеница Армиска лепенка…

3 пакувања со знамето на Тајван знаме Тајванско знаме за вез за капи за капи, тактички торби, јакни, облека за лепенка за крпеница Армиска

Оценка на стоката:

DEN 159.20
Достапност
Производот е достапен

Содржина на пакет : 3 пакет, секој Секој пакет доаѓа со сврзувачки елементи за кука и јамка. Големина : 3,15 инчи (8 см) x 1,97 инчи (5 см). Главен материјал : Везење, добро изградено.Селечни обрасци и одлична изработка, погодна за големи групни активности и единечни униформи. Повеќе погодни за лична употреба или собирање. Great decorations : Perfect patch decorations for themed party,Good for Military Uniform, Tactical bag, Jacket, Team,Backpacks, Hats patches patches for clothing patches for jeans patches for jackets, Pride Clothes Moral Backside Tactical Patches Hook and Loop Military Uniform Tactical Bag, Ранец на тимот на фармерки со јакна. Гаранција : Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не за прв пат. Ние ќе им обезбедиме навремена услуга на нашите клиенти и ќе ви обезбедиме одлично целокупно искуство за купување. 100% гаранција за враќање на парите!. Содржина на пакет : 3 пакет, секој. Секој пакет доаѓа со сврзувачки елементи за кука и јамка. Големина : 3,15 инчи (8 см) x 1,97 инчи (5 см). Главен материјал : Везење, добро изградено.Селечни обрасци и одлична изработка, погодна за големи групни активности и единечни униформи. Повеќе погодни за лична употреба или собирање. Great decorations : Perfect patch decorations for themed party,Good for Military Uniform, Tactical bag, Jacket, Team,Backpacks, Hats patches patches for clothing patches for jeans patches for jackets, Pride Clothes Moral Backside Tactical Patches Hook and Loop Military Uniform Tactical Bag, Ранец на тимот на фармерки со јакна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката