.

.

Везено DBZ Kanji Iron на Sew Applique Patch Anime Cosplay Logo

Везено DBZ Kanji Iron на Sew Applique Patch Anime Cosplay Logo

Оценка на стоката:

DEN 2.67
Достапност
Производот е достапен

Дијаметар : 3 "x 2,5" Може да се пегла. Само миење на рацете. Само миење на рацете. Не ставајте во мијалник/фен. Везено железо dbz kanji на шиење апликација за лепенка аниме за лого. Дијаметар : 3 "x 2,5" може да се шие. Може да се пегла.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката