.

.

Лечиен Јапонија 2512-662 Космо памучен вез од конец, 8м, Скин Сина

Лечиен Јапонија 2512-662 Космо памучен вез од конец, 8м, Скин Сина

Оценка на стоката:

DEN 87.84
Достапност
Производот е достапен

Бојата е сина Тип на материјал е памук. Направено во Јапонија. Тип на материјал е памук. Направено во Јапонија. Космо памучен вез од 8 метри Скин Ова е шест влакно, боја, египетски памучен конец. Видот на материјалот е памук. Земјата на потеклото е Јапонија. Пакетот вклучува различни бои.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката