.

.

Стабилизатори на шиење 24 парчиња, стабилизатор на растворлива во вода, стапче и бод самостојно лепило лепило за миење на стабилизатор со претходно печатен месец за

Стабилизатори на шиење 24 парчиња, стабилизатор на растворлива во вода, стапче и бод самостојно лепило лепило за миење на стабилизатор со

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

Она што го добивате : 2 листови со стабилизатори на вез со големина A4 со 24 различни претходно печатени шема, вклучувајќи цреша од цреша, роза, сончоглед, лисја, гранки и така натаму ; Лесен за употреба : 1, изберете ја прекрасната шема и отсечете; 2, едноставно излупете ја поддршката, залепете ја на вашата област на проектот; 3, започнете со шиење; 4, натопете или исплакнете во топла вода за да ја растворите хартијата, нежно извадете ја од , и нека се исуши ;. Симпатичен дизајн : Пакетот содржи 24 дизајни за кора и стапчиња направени специјално за вез! Ви даваат најразлични декоративни опции кои се франренд за почетници на lубовници и везови;. Забавно за DIY : Стабилизаторот на стап и бод може да се примени на вашите торби, кошули, капи, чевли од платно, престилка, крпи, перници, чаршафи, постелнина и други места; Можете исто така да го користите за да ги поправите искинатите области или дупки, правејќи ја облеката поинципитивна ;. Забавно за DIY : Стабилизаторот на стап и бод може да се примени на вашите торби, кошули, капи, чевли од платно, престилка, крпи, перници, чаршафи, постелнина и други места; Можете исто така да го користите за да ги поправите искинатите области или дупки, правејќи ја облеката поинципитивна ;. Она што го добивате : 2 листови со стабилизатори на вез со големина A4 со 24 различни претходно печатени шема, вклучувајќи цреша од цреша, роза, сончоглед, лисја, гранки и така натаму ;. Лесен за употреба : 1, изберете ја прекрасната шема и отсечете; 2, едноставно излупете ја поддршката, залепете ја на вашата област на проектот; 3, започнете со шиење; 4, натопете или исплакнете во топла вода за да ја растворите хартијата, нежно извадете ја од , и нека се исуши ;.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката