.

.

Да.Гел За Очи ЗА Очи Водоотпорен Отпорен На Дамки, Гел За Ајлајнер Што Може Да Се Повлече со вграден острилка, Обоен Сјаен Ајлајнер, Високо Пигментиран И Кремаст, Црв

Да.Гел За Очи ЗА Очи Водоотпорен Отпорен На Дамки, Гел За Ајлајнер Што Може Да Се Повлече со вграден острилка, Обоен Сјаен Ајлајнер,

Оценка на стоката:

DEN 255.84
Достапност
Производот е достапен

●Кремаста Мазна Текстура€овој гел ајлајнер е кремаст, мек и мазен, лесен за нанесување Врвот од 3мм е пријателски за почетници, може да нацрта фини линии на очите со еден удар. +Ајлајнер Што може да се повлече И Вграден Острилка ● Овој ајлајнер има тенок ротирачки дизајн сличен на боички кој ви овозможува да го прилагодите врвот на ајлајнерот според вашите потреби. Овој ајлајнер доаѓа со острилка што може да се прилагоди за финост. ●Водоотпорна и долготрајна формула●водоотпорна и отпорна на пот формула, нема да се шушка или избледи, одржувајте ја шминката на очите нежна во текот на целиот ден. Неалергенска формула, може слободно да се користи на очните капаци. Многу лесно се отстранува со средство за отстранување шминка на крајот од активностите. ●Повеќенаменски Молив За Шминка За Очи ● овој молив за шминка за очи не само што може да нацрта ајлајнер, туку може да се користи и како молив за сенки за очи, лагер за усни и хајлајтер. Пенкало што може да ги задоволи вашите потреби за шминка во итен случај. ●10 Бои За Избор! Овој гел за ајлајнер има 10 бои, длабоката шума(црна)и денарот (темно кафеава)се мат, а останатите бои се бисерни со убав трепет.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката