.

.

Цветни Цветни Бои Течна Волуменска Маскара Во Боја Отпорна на Вода За Полни Трепки, Натопена Со Вистински Цвеќиња, 0,14 fl. оз, 2 пакет, Јорговани Трепки Виолетова/Аква ?

Цветни Цветни Бои Течна Волуменска Маскара Во Боја Отпорна на Вода За Полни Трепки, Натопена Со Вистински Цвеќиња, 0,14 fl. оз, 2 пакет,

Оценка на стоката:

DEN 208.00
Достапност
Производот е достапен

ТОП ПРОДАВАЧОТ 2 ПАКЕТ ПАКЕТ : Целосна големина на секој (Јоргованот Трепките Виолетова И Аква Верде Чај) за уште подобра вредност ШМИНКА ЗА ОЧИ ВО БОЈА : Шест обемни опции со живописна боја внесуваат сјај во вашите очи и му даваат на целиот изглед на трепките боја. Дополнете ја сенката за очи со еден слој над црно или направете смела изјава со повеќе слоеви. Можете дури и да ги менувате или мешате и совпаѓате боите за креативен, забавен изглед. ОБЕМНА ДОЛЖИНА ОТПОРНА НА ВОДА : Маскарите Со Цветни Бои даваат хипер волумен од коренот до врвот, додека виткаат, задебелуваат и издолжуваат трепките, давајќи ви изглед и подигнување на фалсификати со висока дефиниција без екстензии на лажни трепки, исто како и на шалтерот за убавина, сите со отпорна на вода. ЧУВСТВИТЕЛНИ ОЧИ : Без Суровост, Вегански, Без Парабени, Без Глутен. Достапно Во Руменило Розова Роза, Нарцис Соништа Жолта, Јоргована Трепки Виолетова, Аква Верде Зелена, Младиот И Надежен Сино,И Намигнување На Бело. Најдобри полначи За Порибување За Божиќ, Ноќта на Вештерките, Роденден, Нова Година, Велигден, Жени, тинејџери + сочинуваат ентузијасти.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката