.

.

Outfmvch Пакет На Усна Сјај Мали Злато Бар Мека Магла Тенка Цевка Кармин Богата Боја Кадифе Светлина И Долготрајни Не Е Лесно Да Се Држи До Чаша Кармин Шише Вино

Outfmvch Пакет На Усна Сјај Мали Злато Бар Мека Магла Тенка Цевка Кармин Богата Боја Кадифе Светлина И Долготрајни Не Е Лесно Да Се Држи До Чаша

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

Карминот Е Издржлив и, нелеплив за Чашата, Не избледува, Длабоко Навлажнува и Има Добра Еластичност 54 Усна Лагер Моливи Ролери Усна Сјај Тешко Бонбони Сјај Кармин Врати Усна Сјај Клинички Кармин. Погоден За Сите Сезони Шминка, Особено Во Канцеларија, Датира, Шопинг, Летна Забава Со Пријателите. Ова Е Многу Удобна, Многу Убава Шминка За Усни, Лесна За Носење. Усна Кора Усна Сјај Ролки Клинички Кармин тоа Е Тоа Ролери Усна Сјај. кармин постави мат водоотпорен за жени природни 24 часа темни бои мат долготрајни розова корални шминка организатор четки усна-сјаеви евтини масовно усна сјаеви мајки ден подароци навлажнувачки долго носење пигментирани мека денот на вљубените карневал. роденденски подароци за жени голи лагер за усни и комплет кармин сјај гласни течни апликатори стапчиња јасна промена на бојата останете цел ден течност долготрајна атмосфера промена на температурата на алое коло ја навлажнува меката пигментирана пигментирана карневал на денот на вљубените. сјај за усни течен секси навлажнувачки долготраен мат кармин носете нелеплива чаша нелеплива лесна достапна боја подарок за жени 24 часа водоотпорна природна шминка мека гола лагер за усни глазура пигментирана роденденска атмосфера кадифена нане дамка од усни сенка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката