.

.

PACIFICA Alighten Сјај Прашоци Палета, 0.5 МЛ

PACIFICA Alighten Сјај Прашоци Палета, 0.5 МЛ

Оценка на стоката:

DEN 281.44
Достапност
Производот е достапен

Опис На производот оваа блескава палета на минерални сенки за лице ви дава два мат и два трепет што се среќаваат за бесконечни опции за вашето најсјајно јасРОЗОВО ЗЛАТО Треперење Треперење Пустина Матесунет Матеинредиентсмика, Екстракт Од Овошје Од Кокос Нуцифера (Кокос), Лауроил Лизин, Изостеарил Неопентаноат, Каприлик/Каприк Триглицерид, Дихептил Сукцинат, Каприлојл Глицерин, Кополимер На Себацин Киселина, Натриум Бензоат, ЦИНК Стеарат, Силика, Дл-Алфа-Токоферил Ацетат, Парфем (Природен). Може Да Содржи : Титаниум Диоксид (Ci 77891), Железни Оксиди (Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499), Калај Оксид (Ci 77861).Неактивни состојкимика, Екстракт Од Овошје Од Кокос Нуцифера (Кокос), Лауроил Лизин, Изостеарил Неопентаноат, Каприлик/Каприк Триглицерид, Дихептил Сукцинат, Каприлојл Глицерин, Кополимер На Себацин Киселина, Натриум Бензоат, Цинк Стеарат, Силика, Дл-Алфа-Токоферил ацетат, парфем (природен). Може Да Содржи : Титаниум Диоксид (Ci 77891), Железни Оксиди (Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499), Калај Оксид (Ci 77861).Предложен Употребаопакнете го врвот на веганска мека четка со густи влакна во прав.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката