.

.

КАДИФЕН Кармин Водоотпорен Долготраен Нелеплив Чаша Не Бледнее Гол Сјај За Усни ДО 24 ЧАСА Шминка За Усни За Жени Сјаен Кармин

КАДИФЕН Кармин Водоотпорен Долготраен Нелеплив Чаша Не Бледнее Гол Сјај За Усни ДО 24 ЧАСА Шминка За Усни За Жени Сјаен Кармин

Оценка на стоката:

DEN 1043.20
Достапност
Производот е достапен

Мал И Пренослив : Малиот И Симпатичен Дизајн Е Лесен За Носење И Може Да Се Користи Во Секое Време Лесно Се Применува. Шминка Пигмент Органски Кармин Шеф Козметика Симпатична Кармин Шминка Колекции Возрасни en Ѕвезда Мелем Усна Мраз Пакет За И Кармин. Со Совршен Пакет, Подготвен е Како Роденденски Подарок За Пријателите или Семејствата. Совршен За Различни Прилики, како Што Се Запознавање, Забава, Свадба, Бар, Топка, Кампување, Канцеларија, Училиште или Дневни Шминки Ролери Топката Усна Сјај Кармин Брзина Банда Тинејџерски Шминка Козметика Шминка Усна Лагер Усна Молив Замрзнати Кармин Шминка Кармин. Микро-фини Пигменти За Големо Влијание Без Избледување, Со Масло за Чистење Усни. Кармин Подарок Сет Усна Навреди и Кармин Усна Лагер Усна Мраз Пакет За Усна Моливи Долготрајни Кармин Отстранувач Симпатична Кармин. Ќе Трае Најмалку 8 Часа. Тоа Е Водоотпорен, И Не Ќе Се Држи на Чаша. Овој Кармин И Дава На Вашата Усна Целосна, Сензуална Полна Со . Фурмулиран Со Луксузен, Вистински Финиш, Мек Како Свилата. Електричен Сјај Кармин Козметика Шминка Симпатична Кармин Усна Дамка Долготрајни Шминка Кармин Клинички Кармин Шминка Колекции Возрасни И Кармин. Не Лепете Чаша, Не Избледувајте, Кадифена Завршница, Нелеплива, Долготрајна и Водоотпорна, Моќноста Останува Ставена Со Часови На Усна, Високо Пигментирана, Лесно Боење со Сјајна Текстура, водоотпорна, За 24 ЧАСА Цел Ден Совршен Изглед на Шминка. Моливи За Усни Долготрајна Нијанса За Фиксирање Клинички Кармин Симпатичен Кармин Природна Усна Полна Ролери Ролери Сјај За Усни Навреди Вода За Усни Нијанса.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката