.

.

Outfmvch Предмети под 2 19 Бои Нелеплива Чаша Сјај За Усни Вода Магла Усна Роса Не Е Лесно Да Се Обезбојува Усна Глазура Усна Сјај Женски Усна Шминка Кармин Стапчиња

Outfmvch Предмети под 2 19 Бои Нелеплива Чаша Сјај За Усни Вода Магла Усна Роса Не Е Лесно Да Се Обезбојува Усна Глазура Усна Сјај

Оценка на стоката:

DEN 0.67
Достапност
Производот е достапен

Поради Влијанието На Светлината, Вистинската Боја Може Да Биде Малку Поинаква Од Сликата Можеш Да Разбереш! Длабок Кармин Кармин Долготраен Кајсија Кармин Симпатична Усна Сјај Усна Стап. Сочинуваат Усните Лесно, Погоден За Сите Сезони Шминка, Особено Во Канцеларија, Датира, Шопинг, Летна Забава Со Пријателите. Ова Е Многу Удобна, Многу Убава Шминка За Усни, Лесна За Носење. Мини Кармин 1 Предмети Шминкерот Мора Да Има Симпатичен Сјај За Усни Кармин Од Кајсија. кармин постави мат водоотпорен за жени природни 24 часа темни бои мат долготрајни розова корални шминка организатор четки усна-сјаеви евтини масовно усна сјаеви мајки ден подароци навлажнувачки долго носење пигментирани мека денот на вљубените карневал. роденденски подароци за жени голи лагер за усни и комплет кармин сјај гласни течни апликатори стапчиња јасна промена на бојата останете цел ден течност долготрајна атмосфера промена на температурата на алое коло ја навлажнува меката пигментирана пигментирана карневал на денот на вљубените. сјај за усни течен секси навлажнувачки долготраен мат кармин носете нелеплива чаша нелеплива лесна достапна боја подарок за жени 24 часа водоотпорна природна шминка мека гола лагер за усни глазура пигментирана роденденска атмосфера кадифена нане дамка од усни сенка. Предмети под 2 19 Бои Нелеплива Чаша Сјај За Усни Вода Магла Усна Роса Не Е Лесно Да Се Обезбојува Глазура За Усни Сјај За Усни Женска Шминка За Усни Стапчиња За Кармин Секоја нијанса се применува непречено (без влечење или прескокнување), се држи до усните и се чувствува одлично! Лесен за деконтаминација и лесен за мешање Добра текстура И супер кремаст Достапен во 19 нијанси на изгледот и чувството на секоја облека или пригода, добро високо хидрирачки мелем за усни. Карминот е и долготраен, не се потребни прозорци! Аплицирајте наутро и тоа трае цел ден! Овој комплет за усни се-во-едно е одличен подарок за вашата сакана, семејството и пријателите за родендени, Денот на Благодарноста, Божиќ и други празници! Постојан без трансфер добар подарок за секого Течен Кармин Сјај За Усни Шминка За Усни Долготраен Сјај За Усни Нелеплива Чаша Глазура за Усни Шминка за Усни 19 нијанси на кадифена течна усна, сјај за усни со целосна големина во најпопуларните бои.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката