.

.

Dbylxmn Долготрајна Нелеплива Чаша Не Избледува Глазура За Усни Сјај За Усни Цреша Симпатичен Сјај За Усни Гола Боја Траен Водоотпорен Кадифе Сјај За Усни Запечатувач

Dbylxmn Долготрајна Нелеплива Чаша Не Избледува Глазура За Усни Сјај За Усни Цреша Симпатичен Сјај За Усни Гола Боја Траен Водоотпорен

Оценка на стоката:

DEN 0.33
Достапност
Производот е достапен

Совршен За Различни Прилики, Како Што Се Запознавање, Забава, Свадба, Бар, Топка, Кампување, Канцеларија, Училиште Или Дневни Шминки Виолина Кармин Фл Студио 20 Уметник Мода Усна Сјај Сјај Усна Филер Усна Сјај Полни Напон Боја Менување На Усна Мелем Природен Кармин. Ако Имате Било Какви Прашања. Ве Молиме Контактирајте Не На Време, Ние Ќе Ви Служиме 24 Часа На Ден. Тетоважи На Овој Град Вода Контекст На Нијанса На Усни Кармин Сјај За Усни Многу Розов Кармин Уметник Мода Сјај За Усни Природен Кармин За Полнење Усни Сјај за Усни. Совети За Чувствителен Тип На Кожа : Ве Молиме Нанесете Ја Во Зглобот Или Зад Ушите Пред Да Ја Нанесете На Усните За Да Се Осигурате Дека Не Сте Алергични На Карминот . Ако Е Непријатно, Престанете Да Користите Веднаш И Измијте Со Вода. Фл Студио 20 Прекинат Кармин Сируп Усна Полни Сјај Јасно Кармин Толку Полни Усна Сјај Дамка Контекст Кармин Образ. Совршен Како Подарок Испраќа До Љубовник, Семејство и Пријатели Кога Ноќта на Вештерките, Божиќ, Денот На Вљубените, Роденден и Друг Фестивал! Тетоважи На Овој Град Сируп Усна Полни Виолина Кармин Шминка За Тинејџерки 14-16 Природен Кармин Усна Долна Облека Боја Менување На Усна Мелем Образ Дамка. Долготрајна Нелеплива Чаша Не Избледува Глазура За Усни Сјај За Усни Цреша Симпатичен Сјај За Усни Гола Боја Траен Водоотпорен Кадифе Сјај За Усни Заптивка За Кармин Долготрајна Нелеплива Чаша Не Бледне Глазура За Усни Сјај За Усни Цреша Симпатичен Сјај За Усни Гола Боја Траен Водоотпорен Кадифен Сјај За Усни Материјал : залепете Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различни Монитори, Сликата Може Да Има Мала Разлика Во Бојата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката