.

.

Топер За Сјај За усни Мек Хидратантен Сјај За Усни Долготраен Течен Кармин Хидратантен Незакачен Чист Високо Пигментиран Сјај за Усни 3,5 Мл Сјајна Основа

Топер За Сјај За усни Мек Хидратантен Сјај За Усни Долготраен Течен Кармин Хидратантен Незакачен Чист Високо Пигментиран Сјај за

Оценка на стоката:

DEN 81.92
Достапност
Производот е достапен

Ве Молиме Имајте Предвид Дека Производот Може Да Биде Оштетен За Време На Пратката, Ако Добиете Скршена Стока Или Не Сте Задоволни Со Нашиот Производ, Ве Молиме Да Се Чувствувате Да Не Контактирате И Ние Нема Да Штедиме Напори Да Ви Понудиме Најдобро Решение Направете Ги Вашите Усни Супер Привлечни И Бакнувачки Со Користење На Нашата Разновидност На Сјаеви За Усни. Мирисот Е Апсолутно Хипнотизирачки И Вкусен Што Ги Прави Вашите Усни Попривлечни. Рендерирање Со Висока Боја : Овој Кармин Има Различни Природни Бои, Покажувајќи Сјајна Боја. Комбинира Неспоредливо Чувство И Супериорна Удобност За Да Обезбеди Целосно Заситена Покриеност Во Само Едно Поминување. Тоа Е Свиленкаста, Лесна Текстура, извонредна и Елегантна, Погодна За Сите Сезони Шминка, Особено Во Канцеларија, Датира, Шопинг, Забави. Совршен Како Подарок Испраќа До Љубовник, Семејство и Пријатели Кога Ноќта на Вештерките, Божиќ, Денот На Вљубените, Роденден и Друг Фестивал!. Топер За Сјај За усни Мек Хидратантен Сјај За Усни Долготраен Течен Кармин Хидратантен Незакачен Чист Високо Пигментиран Сјај за Усни 3,5 мл Сјајни Основи Мек Хидратантен Сјај За Усни Долготраен Течен Кармин Хидрирачки Незакачен Чист Високо Пигментиран Сјај за Усни 3,5 Мл Материјал : АБС Боја : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да Има Мала Разлика Во Бојата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката